.

.

22 Тегет Абсорбента Перат Инконтиненција Стол Седиште Заштитник Рампа

22 Тегет Абсорбента Перат Инконтиненција Стол Седиште Заштитник Рампа

Оценки на купувачот:

DEN 719.84
Од стоката
Во магацинот

Нашата подлога за стол за инконтиненција има 4 слоја за заштита од инконтиненција, детски несреќи, несреќи на миленичиња и многу повеќе. Подлогата за инконтиненција е водоотпорна, држи до 6 чаши течност! Подлогата за инконтиненција е ватирана што овозможува лесна нега. Фрлете во машината за перење и сушење по потреба. Подлогата е пренослива и може да се користи на столови, столови за тркала, лифтови за столови, лежалки, кревети, каучи, автомобили и многу повеќе. Водоотпорната подлога за стол има 4 слоја ватиран во дијамантска шема за заштита на мебелот од оштетување на течности и валкање. 22 инчи на 21 инчи и се перат во машина. Најдоброто решение за подлога за стол за возрасни со потреби за инконтиненција, деца кои минуваат низ тренинг за тенџере или мокрење во кревет и домашни миленици. Водоотпорната подлога за стол е многу абсорбента; ќе собере до 6 чаши течност за максимална заштита. Може да се користи преку седиште за автомобил, софа, стол за подигнување, инвалидска количка или која било површина за седење каде што сакате да додадете заштита од течности. Карактеристики : Модерен стил инконтиненција стол седиште заштитник рампа. Подлогата за инконтиненција може да собере до 6 чаши течност. Подлогата за инконтиненција е ватирана што овозможува лесна нега. Има 4 слоја со дијамантска шема за заштита на мебелот од оштетување на течности и валкање. Димензии : 0.2"H x 21"W x 22" L. Материјал(И) : Полиестер Модерен стил инконтиненција стол седиште заштитник рампа. Подлогата за инконтиненција може да собере до 6 чаши течност. Подлогата за инконтиненција е ватирана што овозможува лесна нега. Има 4 слоја со дијамантска шема за заштита на мебелот од оштетување на течности и валкање. Мери 0,2 инчи високи за 21 инчи широки за 22 инчи долги.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата