.

.

Калифорнија Чадор Голден Стејт Пазар Навалување Пацифика Патио Чадор, Повеќе Бои

Калифорнија Чадор Голден Стејт Пазар Навалување Пацифика Патио Чадор, Повеќе Бои

Оценки на купувачот:

DEN 0.67
Од стоката
Во магацинот

Стилскиот, великодушно голем Калифорниски Чадор 11 стапки. Алуминиум Сусам Пацифика Двојно Пропустливи Пазар Чадор Е врвен избор, нудејќи ги сите карактеристики што ги барате во прекрасен дизајн на пазарот. Силната алуминиумска рамка се совпаѓа со иновативната употреба на напредниот дизајн на навалување на јаката. Овој стил ја одделува контролата на положбата на навалување од функцијата пријателска за корисниците, чудак до отворена. Ќе имате целосен опсег на позиции на навалување на вашите прсти. Оваа еластична, лесна за употреба рамка за чадор ќе донесе долгогодишно уживање. Екстра големата крошна од 11 метри доаѓа во широк спектар на опции за боја и се произведува со двоен отвор за ветер за да се зголеми толеранцијата на ветер и да се спречи соборување. За Пацифика ткаенина : полиестерска ткаенина обоена со раствор, која е усовршена за употреба со нашиот квалитетен чадор. Комерцијалниот избор нуди огромни можности за варијации на бои и ткаенини во сенка за изведба. Карактеристики на оваа понуда за Чадор На Пацифика : 4 години гаранција за отпорност на избледување 4 години гаранција за гниење и мувла Голема низа модерни и популарни избори Во боја Домашна достапност Најбрзо време на водење во индустријата 11 стапки. дијам. чадор; 102 во. вкупна висина. 1.5 во. алуминиумски столб. 8 тешки алуминиумски ребра. Високо издржливо куќиште и центар за смола. Делукс чудак-лифт систем. Напреден систем за навалување на јаката кој нуди бесконечно навалување. Крошна во стилот на двоен ветер за подобар проток на воздух. Користете 75 килограми. застанете со употреба преку табела. Не се препорачува за самостојна употреба. Само за станбена употреба. Изберете од аваи.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата