.

.

Женско Дебело Руно Основен Пуловер Fall Пролет Секојдневен Опуштен Зимски Тенок Облека За Тинејџерки Трендовски Врвови Со Еднобојни Врвови Кошули Со Долги Ракави С?

Женско Дебело Руно Основен Пуловер Fall Пролет Секојдневен Опуштен Зимски Тенок Облека За Тинејџерки Трендовски Врвови Со Еднобојни

Оценки на купувачот:

DEN 272.96
Од стоката
Во магацинот

Quality sured q-оваа облека е направена од удобен квалитетен материјал кој обезбедува издржливост .ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Обични Врвови,, Секојдневен Дуксер,печатење Полка,Дуксер,Моден Дуксер ,Долг Ракав, Дуксер Со Пуловер,Секојдневни врвови, Секојдневна Облека, Стилски и моден дизајн и зимски секојдневен Дуксер .

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата