.

.

Бинмер Жени Каприс Плус Големина Со Џебови Модни Женски Џебови Со Високи Половини Директно Цевки Печатени Памучни И Ленени Секојдневни Џебови Каприс Панталони

Бинмер Жени Каприс Плус Големина Со Џебови Модни Женски Џебови Со Високи Половини Директно Цевки Печатени Памучни И Ленени Секојдневни

Оценки на купувачот:

DEN 559.84
Од стоката
Во магацинот

Забелешка : нашата вистинска големина е различна од табелата со големини, ве молиме погледнете ја табелата со големини на фотографијата, водичот за големина не е наш, ве молиме не користете! ! ! Ако не ја пронајдете вистинската големина, можете да не контактирате за обработка. Модни Женски Џебови Со Висок Струк Директно Цевки Печатени Памучни и Ленени Секојдневни Џебови Каприс Панталоникарактеристики : изработен е од материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење. Кул за носење и нов изглед. Удобно и пријатно, можете да го носите со личност дома или на работа. Овие лесни панталони се совршени за оние пријатни денови! Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.Пол : Женски, Девојкаприлика : Секојдневен Материјал : 60%Памук, 40% Линенколор : Стил На Печатење : Секојдневно, Модна Должина : редовен метод на перење : рачно миење во ладна вода, закачување или сушење на линијата ќе добиете : 1 ПАРЧИЊА панталони. Големина Шема. Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 78-108см/30.71-42.52 "Должина : 81см/31.89" МАТЕРИЈАЛ : оваа седумка е мека, дише и издржлива, што ви носи удобно искуство при носење. Со густа и дише ткаенина, панталоните од седум четвртини може да се користат како панталони од седум четвртини за свечени прилики и се безбедни за надворешно носење. Карактеристики : широка нога, еластична половина, права нога, огниште, лабава, висока половина, еластична половина, врвка за влечење, права нога, длабоки џебови, женски панталони за џогирање, панталони за одмор, панталони за јога, спортски панталони за трчање, панталони за трчање на отворено, женски пижами, панталони за спиење, спортски панталони, женски спортски хеланки, фармерки, хип хоп панталони. Појавување : Овие панталони се уникатно дизајнирани и стилски. Може да се совпадне со врвови со кратки ракави во лето и може да се совпадне случајно на кое било место, тотално разноврсен пар панталони. Применливи прилики : погоден за матурска, забава, клуб, дневна облека или излегување, клуб, бар или секојдневен, исто така може да се користи за работа, канцеларија, одмор, забава, на отворено и така натаму. Нега на облека : машина за перење, лесна за нега. Кога се миете за прв пат, додадете малку сол во водата за да спречите избледување на облеката.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата