.

.

Софе Јуниорс Плус Сајз Убивајќи Го Хеланки

Софе Јуниорс Плус Сајз Убивајќи Го Хеланки

Оценки на купувачот:

DEN 415.84
Од стоката
Во магацинот

Со ткаенина со висок сјај и лесно чувство, Soffe® Убивањето На Ногата е совршено за секој тренинг. Цврсто вклопување хеланкимид пораст на појасотдизајн ткаенина со висок сјај одлично истегнување и обновување задниот џеб не ја задржува ткаенината за истегнување со мирис 0.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата