.

.

Вендунид Машки Обичен Цврст Памук Панталони Со Целосна Должина Џеб Панталони Панталони, до големина 3XL

Вендунид Машки Обичен Цврст Памук Панталони Со Целосна Должина Џеб Панталони Панталони, до големина 3XL

Оценки на купувачот:

DEN 1.00
Од стоката
Во магацинот

Машки Секојдневен Цврст Памук Панталони Со Целосна Должина Џеб Панталони Панталони можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Карактеристика : л Специјална Врвка За Влечење/целосна Должина/дизајн на Џеб л Памук л Должина На Глуждот,Цврст, Еластичен Струк лстилиш и мода ве прават вас или вашата љубов попривлечна. Л Погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, секојдневно. Специфики на предметот : Сезона : Сите сезонски пол : Менматеријал : 35% Полиестер,65% Памучна Декорација : Тип На Врвка За Влечење/Џебен Струк : должина на Средниот Струк : Тип На Шема Со Целосна Должина : Цврст Стил : Дневно/Секојдневно Силуета : Редовно Што добивате : 1 Х Мажи Пантнота : поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не рефлектира прецизно Вистинската Боја На Примениот Предмет. Големина : М Половината : 68см/26.77" Колк : 100см/39.37" Должина : 99см/38.98" Големина : Л Половината : 71см/27.95" Колк : 106см/41.73" Должина : 101см/39.76" Големина : XL Половината : 74см/29.13" Колк : 112см/44.09" Должина : 103см/40.55" големина : ххл Половината : 77см/30.31" Колк : 118см/46.46" Должина : 105см/41.34" големина : Хххл половината : 80см/31.50" колк : 124см/48.82" Должина : 107см/42.13". 100% памук. Машки Товарни Панталони, Полн еластичен струк со влечење. Класичен дизајн погоден и за свечени и за секојдневни прилики. Лесно Одржување.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата