.

.

Мантенгаза Алехадо Ѕид Постер, 22.375 34

Мантенгаза Алехадо Ѕид Постер, 22.375 34

Оценки на купувачот:

DEN 669.44
Од стоката
Во магацинот

Овие Трендови Меѓународни Mantengase Alehado (Чувајте Надвор) Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Mantengase Alehado (Чувајте Надвор) Ѕид Постер Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Photoart Сјај Постер Хартија. Вклучува 16 Држачи За Постери за лесна апликација без оштетување. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата