.

.

Dainzusyulид Декор Позадина Кора И Стап Букви DIY 3D Огледало Акрилик Ѕид Налепници Налепници Дома Декор Ѕид Уметност Мурал Соба Декор

Dainzusyulид Декор Позадина Кора И Стап Букви DIY 3D Огледало Акрилик Ѕид Налепници Налепници Дома Декор Ѕид Уметност Мурал

Оценки на купувачот:

DEN 1615.84
Од стоката
Во магацинот

Излупете ја налепницата Една по една Поставете го лепилото на површината на планот без да ги притиснете така што ќе биде полесно да се повлече и репозиционира доколку е потребноако резултатот е задоволителен за вас. Цврсто залепете се на површината со притискање на воздушните меури нанадвор.Пакет вклучени : 1 PC огледало писмо. Цврсто залепете се на површината со притискање на воздушните меури нанадвор.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата