.

.

Машки Висок Струк Сјајни Хеланки Сјајни Спортски Хулахопки За Трчање Моторџиски Шорцеви Шорцеви За Компресија Сини М

Машки Висок Струк Сјајни Хеланки Сјајни Спортски Хулахопки За Трчање Моторџиски Шорцеви Шорцеви За Компресија Сини М

Оценки на купувачот:

DEN 2.00
Од стоката
Во магацинот

Јехдор Мажи Висок Струк Сјајни Хеланки Сјајни Спортски Трчање Хулахопки Моторџиски Шорцеви Тренингот Компресија шорцеви.Комплетот Вклучува : 1x Кратки Состојби : Нов без тагматеријал : 90% Најлон, 10% Спандекстаг Бр.Препорачано Size Waist Length Hip MM22.0"/56cm19.7"/50cm26.0"/66cm LL23.6"/60cm20.5"/52cm27.6"/70cm XLXL25.2"/64cm21.3"/54cm29.1"/74см ЈЕХДОР Мажи Висок Струк Сјајни Хеланки Сјајни Спортски Трчање Хулахопки Моторџиски Шорцеви Тренингот Компресија шорцеви. Изработен од мека ткаенина, дише, пријателски за кожата, удобен за допир и носење. Сјаен изглед, над должината на коленото, со еластичен појас за удобно вклопување. Дизајн со висок струк, ја контурира вашата кривина и ја рационализира природната форма. Одлично за гимнастика, танц, тренинг, фитнес, тренинг, спорт, пливање, спиење итн.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата