.

.

Отворено Седум Во Еден Мултифункционален Свирче Спасувачки Свирче Со Лесен Сензор За Топлина Компас Светло Запечатена Кабина Лупа Рефлектор

Отворено Седум Во Еден Мултифункционален Свирче Спасувачки Свирче Со Лесен Сензор За Топлина Компас Светло Запечатена Кабина

Оценки на купувачот:

DEN 1439.84
Од стоката
Во магацинот

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка Ја продава Бурт од Пазарот На Џојбај.Отворено Седум Во Еден Мултифункционален Свиреж За Заштеда На Живот Со Led Сензор За Топлина Компас LED Светло Запечатена Кабина Лупа Рефлекторкарактеристики : 7-во-1 Функционалност : Овој надворешен свирче е разноврсна алатка која има седум практични функции за спасување живот и навигација во пустината. Вклучува свирче, сензор за топлина, компас, ПРЕДВОДЕНА светлина, запечатена преграда, лупа и рефлектор.Издржлив Материјал : свирчето е изработено од висококвалитетен абс материјал, кој е и лесен и издржлив. Може да издржи екстремни временски услови и тешка употреба, што го прави практична алатка за активности на отворено, како што се кампување, пешачење и ранци.Мултифункционален : Овој свиреж е погоден за активности на отворено, исто така и за итни ситуации во секојдневниот живот. Може да се користи како сигнал за помош, мерач на температура, компас за навигација, лупа за палење оган и рефлектор за сигнализација.Практично За Носење : свирежот е компактен и лесен, што го олеснува носењето во џеб или прицврстувањето на ранецот со вклучениот јаже. Нема да зазема многу простор и нема да ве оптоварува за време на вашите активности на отворено.Лесен за Употреба : Овој свирче е лесен за користење и не бара посебна обука за употреба. Едноставно дувајте во свирчето за да произведете силен и јасен звук, користете го компасот за навигација и проверете ја температурата со вградениот сензор за топлина. Отворено Седум Во Еден Мултифункционален Свиреж За Заштеда На Живот Со LED Сензор За Топлина Компас LED Светло Запечатена Кабина Лупа Рефлектирањематеријал : ABSColor : Како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 50gpackage големина : 10x3x3cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Најдобра цена, Лесна трансакција, Одлично искуство за купување. Низок јаглерод, заштита на Животната средина, без загадување и издржлив. Одличен и економичен начин за чистење или украсување на вашата соба. Рачно мерење, ве молиме дозволете 0 ~ 2см грешка, ви благодарам. Поради разликите помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние го гарантираме истиот стил како што е прикажано на сликата.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата