.

.

Плус Големина Шорцеви За Жени Летни Еластични Шорцеви За Плажа Со Висок Струк Цврсти Секојдневни Плисирани Удобни Панталони За Влечење

Плус Големина Шорцеви За Жени Летни Еластични Шорцеви За Плажа Со Висок Струк Цврсти Секојдневни Плисирани Удобни Панталони

Оценки на купувачот:

DEN 1.00
Од стоката
Во магацинот

: Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 78см/30.01 "Должина : 46cm/18. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 70см/27. Нега за миење : ве молиме измијте ги овие шорцеви со висок струк лето во ладна вода, нежен циклус и закачете го да се исуши, фен може да предизвика премногу намалување на ткаенината, во ред е само да висат суви, така што шорцевите нема да станат помали.11" Ткаенина : изработена Од Полиестерска ткаенина, нашите шорцеви со газа за жени се супер лесни, што е идеја за топло лето, ткаенината е супер мека и ветровита, но не гледа преку, ќе ви се допаднат овие женски еластични шорцеви со висок струк. Големина. Прилики : постојат тони начини за носење ова лето шорцеви со висок струк, тоа е совршена плажа летни шорцеви за жени, исто така е совршен секојдневен шорцеви за жени за секојдневно носење, лежење низ куќата, дури и доволно удобно за носење за спиење.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата