.

.

Боди За Жени Цветни Шупливи Без Ракави Без Грб Слаби Костими За Играње Мека Секси Облека За Спиење

Боди За Жени Цветни Шупливи Без Ракави Без Грб Слаби Костими За Играње Мека Секси Облека За Спиење

Оценки на купувачот:

DEN 303.52
Од стоката
Во магацинот

Женски Летен Краток Слаб Костим За Играње Без Ракави Цветно Шупливо Боди. Спецификација : . Материјал : Полиестер. Должина На Ракавот : Без Ракави. Тип На Шема : Цветни. Пол : Жени. Тип На Ставка : Боди. Вклучен Пакет : . 1 х боди. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.(1 инч=2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : комбинезони Без Ракави за жени се изработени од полиестерски материјал, лесни, безбедни за кожата и лесни за перење. Не грижете се дека тоа ќе и наштети на вашата кожа. Дизајн : женски врвови за боди, без ракави, без грб, цветни шупливи, ремен за шпагети, многу еротски. Повод : жените шпагети ремени ромпери се погодни за секојдневно носење, активност на отворено, клубска облека, улична облека, плажа, патување, фестивал, запознавање, забава на пријатели, облека за фотографија и така натаму. Сите натпревари : комбинезонот за шорцеви за жени е убаво да се совпадне со капа, пар сандали и ѓердан итн. Тоа може да биде носење на секој ден настан, секојдневен лот за вашата гардероба. Вклучен пакет : 1 х женски комбинезон без ракави. Бидете модерни. Одличен подарок за себе или за вашите најдобри пријатели.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата