.

.

Дозвола За Заштеда На Фуникет

Дозвола За Заштеда На Фуникет

Оценки на купувачот:

DEN 1.67
Од стоката
Во магацинот

Жените Краток Ракав V-Вратот Блузи Работат Униформа Еднобојна Џеб Блуза Пол : жените Јака : v-Вратот Материјал : Полиестер Шема Тип : Печатење Стил : мода, секојдневен ракав должина : Краток Ракав Пакет вклучуваат : 1 компјутер блузи Карактеристики : 1.Модниот дизајн ве прави попривлечни 2.Одлично за секојдневна, дневна забава или фотографија, сигурен сум дека ќе ви се допадне 3.It изработен е од висококвалитетни материјали,меко чувство на рака, доволно издржлив,нема никаква штета На вашата кожа ве Молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење,ви благодариме за разбирањето ! (1 инч = 2,54 см) Дозвола Топла Продажба Се Занимава!!!. Денешните Зделки Голема Промоција!!!. Ве молиме следете ја нашата табела со големини Изберете ја вистинската големина и облека во боја.Ако има нешто нејасно, ве молиме слободно контактирајте не. Ви посакуваме среќен секојдневие!Големина Шема : Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Еу Биста Должина Рамо Ракав м 6 10 36 102см/40.16" 70см/27.56" 40см/15.75" 17см/6.69" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16" Должина : 70см/27.56" Рамо : 40см/15.75" ракав : 17см/6.69" Жени краток ракав v-вратот блузи работат униформа еднобојна џебна блуза. Жените Грмушки Врвови Медицински Сестри Униформи Симпатична Цртан Филм Графика V Вратот Работна Униформа Краток Ракав Блузи Маици Работна Облека со Џебови. Дизајн со кратки ракави. Удобно и опуштено вклопување. Ултра мека, брзо сува плетена ткаенина што ја отстранува влагата со нежно истегнување.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата