.

.

Тдокотски Женски Дуксери-Пуловер Есенски Врат На Екипажот Градиент Со Долги Ракави Секојдневна Лабава Активна Облека За Жени Виолетова Големина И

Тдокотски Женски Дуксери-Пуловер Есенски Врат На Екипажот Градиент Со Долги Ракави Секојдневна Лабава Активна Облека За Жени

Оценки на купувачот:

DEN 303.84
Од стоката
Во магацинот

Забелешка : . 1.Ве молиме погледнете ја табелата со големина на слика на сликата пред да ја нарачате оваа ставка, тоа е големината на туре. 2.Машинско Перење, Не Избелувајте, Пеглање Без Висока Температура, Избегнувајте Прекумерна Изложеност. 3.Според светлината и различните компјутерски монитори, бојата може да биде малку поинаква како што покажуваат сликите. Поврзано пребарување : гроздобер дуксер,дуксер за ноќта на вештерките, преголеми дуксери на екипажот, графички дуксери за жени, дуксери за тинејџерки, дуксери со плус големина за жени. Содржина На Пакетот : Женски Пуловер Х 1. Пуловерот е изработен од комфорна ткаенина и се чувствува како мек и удобен. Пуловерот може да се носи сам во зима, а може да се носи со јакна/капут/кардиган воumn/зима. Овој пуловер за жени е совршен за одмор, плажа и забава, клуб, канцеларија и училиште, на отворено и секојдневно лето за носење.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата