.

.

Деца Мали Девојчиња Облека За Ноќта На Вештерките Бу Врвови Со Долги Ракави Со Тиква Со Леопард Печатење Панталони Паѓаат Облека

Деца Мали Девојчиња Облека За Ноќта На Вештерките Бу Врвови Со Долги Ракави Со Тиква Со Леопард Печатење Панталони Паѓаат Облека

Оценки на купувачот:

DEN 2.00
Од стоката
Во магацинот

120 t Tops Должина : t16, 93 t Bust : t26, 77 t Shoulder : t10, 63 пресврт : t25, 98 Tpants Должина : t18 ,90 t Сугерираат Возраст : t3-4 Години. Забелешка : . 100 t Tops Должина : t14, 57 t Bust : t24, 41 t Shoulder : t9, 84 пресврт : t24, 41 Tpants Должина : t17, 32 t сугерираат Возраст : t18-24 Месеци. Големина шема : . Без разлика дали претпочитаат класичен изглед или пукање со живописна боја, ние ги покривме. Материјал : Блузи : 95% Вискоза, 5% Спандекс, Панталони : 95% Полиестер, 5% Спандекс. 120 t Tops Должина : t43t Bust : t68tsholder : t27пресврт : t66 Tpants Должина : t48t сугерираат Возраст : t3-4 Години. Применлив Возрасен Опсег : Деца. Возраст : 1-5 Години.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата