.

.

Романтична Црвена Роза Против Црно Бели Рози Уметност Сплетена Врамена Ѕидна Уметност Печатење

Романтична Црвена Роза Против Црно Бели Рози Уметност Сплетена Врамена Ѕидна Уметност Печатење

Оценки на купувачот:

DEN 1.67
Од стоката
Во магацинот

Романтична Црвена Роза Против Црно Бели Рози Уметност Со Сплетена Рамка Ѕидна Уметност Печати 26х20 инчи Официјално лиценциран и професионално печатен во Остин Тексас користејќи премиум материјали и мастила. НАЦИОНАЛЕН ПАРК ЖИВОПИСНИ ПОСТЕРИ ЗА ЅИД-Прославете ја природата со слики од познати Национални Паркови Во Америка, вклучувајќи Ги Јосемит, Јелоустоун, Националниот Парк Глечер, Големиот Кањон, Сион, Гранд Тетон, Брајс, Арки и Секвоја. Уживајте во фотографии од планински пејзажи, слики од речни кањони или слики од шуми полни со шарени есенски дрвја. Националните Паркови изгрејсонце уметнички дела или врамени отпечатоци од зајдисонце над паркот се совршени подароци за љубителите на природата. Супериорен квалитет 26х20 инчен рамка (надворешни димензии) со 3 инчен широк душек и 18х12 (46х31 см) уметнички дела.Произведен во САД, овој врамен постер е составен рачно и внимателно спакуван за испорака. Целата врамена ѕидна уметност со подлога за постери вклучува густ акрилик што блокира УВ И цврста подлога за заштита на вашите уметнички отпечатоци од сончеви прозорци и додавање елеганција. Композитното обликување на дрво широко 1,5 инчи гарантира дека декорот на вашиот домашен ѕид никогаш не изгледал толку добро!. РАКА СОБРАНИ ЅИД УМЕТНОСТ. Ова врвно врамено и сплетено уметничко дело е внимателно составено рачно со еколошка еко-Сертифицирана дрвена рамка. Парење без киселина додадете стил и контраст на готовиот дел. Дебелиот акрилен плексиглас го штити отпечатокот од сончева светлина и прашина и нема да се скрши како стакло. ПЕЧАТЕНА ВО САД И ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНА-оваа врамена уметност е професионално отпечатена во САД на врвна хартија без киселина за висока colorетика во боја и години на уживање во вашето уметничко дело отпорно на избледување. Атрактивните слики доаѓаат од нашата огромна курирана колекција на официјално лиценцирани и дизајнирани уметнички отпечатоци. ЛЕСЕН ЗА ЗАКАЧУВАЊЕ МОДЕРЕН ДОМАШЕН ДЕКОР : Нашиот врамен принт прикажува убава и природна изработка која совршено се вклопува со секој простор и целосно додава акцент во секоја просторија. Овој врамен портрет или врамена уметност е обезбеден со ѕидни куки за лесна и без проблеми постапка за монтирање. Подигнете го изгледот на вашиот прекрасен дом со додавање на оваа одлична декорација во рамка или врамен постер и негувајте ја сценографијата што ја носи во вашите секојдневни активности.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата