.

.

ВЛЕЧЕНИ Дете Девојка Момче Поштенски Качулка Јакна Деца Зимски Момче Јакна Палто Качулка Мода Деца Топло

ВЛЕЧЕНИ Дете Девојка Момче Поштенски Качулка Јакна Деца Зимски Момче Јакна Палто Качулка Мода Деца Топло

Оценки на купувачот:

DEN 460.64
Од стоката
Во магацинот

Мало Девојче Момче Со Патент Јакна Со Качулка Деца Зимско Момче Јакна Палто Со Качулка Мода Деца Топла Облека Јакна Момчиња Пакетот вклучува : Палто ОД 1 ПАРЧЕ. Јака : Со Качулка. А за вашето мало бебе. Дебелина : Дебела. 1.It изработен е од материјали, чувство на Мека рака, без никаква штета на кожата на вашето бебе. Пол : Девојки Момчиња. 4.Зимски капут, мода и се вклопуваат на вашето мало бебе. Тип На Надворешна Облека : Палто. Погоден за сезона : Зима. Декорација : Никој. Внимание плз : ако вашето дете е препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам. Тип на ставка : Надворешна Облека Палта Материјал : Полиестер(облогата е памук). Должина На Облека : Редовен Тип На Шема : Печатење Букви. Стил : Убав Симпатичен. 3.Одлично за секојдневна, Дневна, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебиња. Должина на ракавот : Долг ракав. Повод : Секојдневен,Дневен, Партија. 2.Стилскиот и моден дизајн го прават вашето бебе попривлечно. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Миењето и миењето раце е ВО РЕД Повод : Секојдневен,Дневен, Забава. Должина На Облека : Редовен Тип На Шема : Печатење Букви. Пакетот Вклучува : 1пц Палто. 4.Одлично за Секојдневна, Дневна, Забава или Фотосесија, Исто Така Одлична Идеја за Подароци За Шоу За Бебиња. Должина На Ракавот : Долг Ракав.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата