.

.

Игора Боја 7 - Средна Русокоса Кендар Постојана Минута Боја На Коса Крем И Коса Дизајни Нијанса Четка

Игора Боја 7 - Средна Русокоса Кендар Постојана Минута Боја На Коса Крем И Коса Дизајни Нијанса Четка

Оценки на купувачот:

DEN 3.33
Од стоката
Во магацинот

Овој сет на пакети ги вклучува следните ставки : Еден (1) грофот На Игора Боја 10 7-1 Средно Русокоса Кендар Постојан 10 Минутен Крем За Боја На Коса.Придобивките Од Производот : . Времето на обработка завршува за само 10 минути.Совршено покривање на белата коса.Долготрајно задржување на бојата и живост.Совршени и рамномерни резултати во боја.До 100% бела покриеност.Зачудувачки и долготрајни shine.To се користи со Игора Ројал 3%, 6%, 9%, 12% Developer.Net тежина : 60 грама. Како Да Се Користи : . Нанесете на сува, неизмиена коса.Времето на апликација не треба да надминува 10 минути. Еден (1) брои Четка За Нијанса На Дизајни На Коса. Широк 2 инчи.Долга 4 инчи.Црна боја. САМО ЗА ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА. Овој сет на пакети ги вклучува следните ставки : , (1) грофот На Шварцкопф Игора Боја Средно Русокоса Кендар Постојана 10 Минутна Боја На Коса Крем - 60 грама., ИГОРА COLOR10 е идеален за услуги за повторен раст и допир, како и глобални апликации на коса со кратка до средна должина, постигнувајќи го истиот резултат како стандардна трајна боја сето тоа со само 10 минутно време за развој.Користејќи ја иновативната Технологија За Носење Аминокиселини, ИГОРА БОЈА 10 дава прекрасни резултати во боја, совршена покриеност и извонредна грижа., (1) бројот На М Коса Дизајни Нијанса Четка., Широк 2 инчи, долг 4 инчи, црна боја.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата