.

.

Хаски Облоги Класичен Стил Серија Карго Лагер Црна Одговара 07 - Џип Wrangler Вратата Одговара изберете: ЏИП WRANGLER НЕОГРАНИЧЕН

Хаски Облоги Класичен Стил Серија Карго Лагер Црна Одговара 07 - Џип Wrangler Вратата Одговара изберете: ЏИП WRANGLER НЕОГРАНИЧЕН

Оценки на купувачот:

DEN 1.67
Од стоката
Во магацинот

Нашите Товарни Облоги Ги Штитат И Бранат Вашите Багажникот И Товарните Области Од Што И Да Фрлите Врз Нив. Овие Облоги Се Прилагодени Со Рабови Со Висок Периметар и Површина Против лизгање, Минимизирање На Лизгање и Лизгање, како и Заштита на Вашата Опрема од Неизбежни Излевања и Неред. Нашите Товарни Облоги се направени од комерцијална мешавина на материјали што е спортска и цврста. Нашите Товарни Облоги се смешно лесни за инсталирање, отстранување и чистење. Без доживотна кавга. За детали : /Заживот. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Материјал : ТПЕ - Термопластичен Еластомер. ДЕЛ Терминологија ПРОЕКТ : 14634. Одговара Изберете : 2008 ЏИП WRANGLER НЕОГРАНИЧЕН 2007,2009-2010 ЏИП WRANGLER и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата