.

.

Машемс Трансформери

Машемс Трансформери

Оценки на купувачот:

DEN 1.33
Од стоката
Во магацинот

Машемс е многу колекционерска играчка што ќе ја сакаат сите деца. Машем им овозможува на децата да си играат со своите омилени ликови на сосема поинаков начин. Тие ќе можат Да Ги Мешаат, Извртуваат, Сквишат и Истегнуваат. Машемс Трансформатори : Високо колекционерска играчка. Играјте со омилените ликови на сосема поинаков начин. Машем, Пресврт, Сквишем и Истегнување.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата