.

.

Женски Блузи Блуза Жени Работна Облека Со Кратки Ракави Графички Отпечатоци Летни Кошули На Вратот На Екипажот Кралско Сино 4XL

Женски Блузи Блуза Жени Работна Облека Со Кратки Ракави Графички Отпечатоци Летни Кошули На Вратот На Екипажот Кралско Сино

Оценки на купувачот:

DEN 3.33
Од стоката
Во магацинот

Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : Врат На Екипажот-Шема : Графички Отпечатоци. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Блуза : С САД : 4 Биста : 100см/39,37' Ракав : 22см/8,66' Рамо : 44см/17,32' Должина : 68см/26,77' Големина : М САД : 6 БИСТА : 108см/42,52' Ракав : 23см/9,06' Рамо : 46см/18,11' Должина : 70см/27,56' Големина : Л Сад : 8 биста : 116СМ/45,67' ракав : 24см/9,45' рамо : 48см/18,90' должина : 72см/28,35' големина : Xl САД : 10 Биста : 124см/48,82' Ракав : 25см/9,84' Рамо : 50см/19,69' Должина : 74см/29.13' Големина : Xxl US : 12 биста : 132cm/51.97' Ракав : 26cm/10.24' рамо : 52cm/20.47' должина : 76cm/29.92' ГОЛЕМИНА : xxxl сад : 14 биста : 140cm/55.12' ракав : 27cm/10.63' рамо : 54cm/21.26' должина : 78см/30.71' големина : Ххххл сад : 16 биста : 148см/58.27' ракав : 28см/11.02' рамо : 56см/22.05' должина : 80см/31.50' големина : хххххл сад : 18 биста : 156см/61.42' ракав : 29см/11.42' рамо : 58СМ/22.83' ДОЛЖИНА : 82см/32.28' летни врвови за жени. Блуза со кратки Ракави Со Графички Отпечатоци Дизајн На Вратот на Екипажот. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула. Женски Ткаенини ; Женски Летни Врвови ; Врвови за жени.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата