.

.

Педорт Мало Девојче Ромперс Ромпер Копче За Комбинезон Со Долги Ракави Памучна Облека Црвена, 70

Педорт Мало Девојче Ромперс Ромпер Копче За Комбинезон Со Долги Ракави Памучна Облека Црвена, 70

Оценки на купувачот:

DEN 351.84
Од стоката
Во магацинот

Повод : Секоја пригода. Пол : Девојки. Тип на шема : Отпечатоци. Тип на ракав : Долг Ракав. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не контактирате. Големина шема : . Големина : 70 Препорачана возраст : 3-6 Месеци Биста : 55см/21,65" Должина : 38см/14,96"Големина : 80 Препорачана возраст : 6-9 Месеци Биста : 57см/22,44" Должина : 40см/15,75"Големина : 90 Препорачана возраст : 9-12 Месеци Биста : 59см/23,23" Должина : 43см/16,93"Големина : 100 Препорачана возраст : 12-18 месеци биста : 62см/24.41" должина : 45см/17.72" бебе девојка ромпер Памук. Материјал : мешавина од памук. Не постои штета на бебето момчиња девојки здравје на кожата,дише, мека и удобна.Поддршка за миење раце и машини. Дизајн : Плетените ребрести ткаенини се многу еластични.Копчињата на предната и долната страна се полесни за носење и менување пелени. Погоден за : имаме различни бои, различни стилови, одлични погодни за сестри близначки браќа. Најдобра Облека За Подароци и Фотографија : овие костими за бебиња се совршени за секојдневно носење,носење игра,домашна облека,ноќно носење.И тогаш, ова е исто така најдобриот роденденски подарок, подарок за туширање итн. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Бебешки. Ако се борите помеѓу две големини, ви предлагаме да ја изберете поголемата големина. Ви благодариме за вашето разбирање и избор.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата