.

.

Жените Секси Чипка Склекови Градник Плус Големина Везови Цветни Градници Поместена Долна Облека Бралета Безжичен Градник

Жените Секси Чипка Склекови Градник Плус Големина Везови Цветни Градници Поместена Долна Облека Бралета Безжичен Градник

Оценки на купувачот:

DEN 303.84
Од стоката
Во магацинот

Материјал : Памук. Тип На Поддршка : Под Жица. Тип На Ремен : Кабриолет Ремени. Тип на затворање : Четири Кука-и-око. Стил На Боја : Природна Боја. Тип На Шема : Чипка. Форма На Чаша : Три Четвртини (3/4 Чаша). Големина Шема : . Големина НА ЕУ - - - - Велика Британија Големина - - - - - Под Биста - - - - - - - Биста. 80Д - - - - - 36Д70-83см/27.55"-32.67"93-98см/36.61 " -38.58". 85Д - - - - - 38Д72-85см/28.34"-33.46"98-102см/38.58 " -40.15". 90Д - - - - - 40Д75-87см/29.52"-34.25"102-106см/40.15 " -41.73". 95Д - - - - - 42Д78-92см/30.70"-32.22"106-112см/41.72 " -44.09". 100Д - - - - 44Д82-95 см/32.28"-37.40"112-118см/44.09 " -46.45". 105Д - - - - 46Д86-98см/33.85"-38.58"118-122см/46.45 " -48.03". Вклучен Пакет : . 1*Женски Градник. Забелешка : . Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Поради различните методи на мерење, може да има 1-3 см од дозволената грешка во опсегот. Ве молиме разберете. Бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. . 1.Ткаенината на овој градник е главно памучна и чипка, мека, дише, пријателска за кожата, не е лесно деформирана и облекува посебна удобност. 2.Дизајнот на овој градник : тродимензионална чаша, може совршено да ги завитка градите;притисни нагоре и дизајн на долна жица, играјте улога во собирањето, направете ги градите да изгледаат пополни и секси. 3.Проширените крила можат целосно да ја завиткаат маснотијата на пазувите и да спречат странично млеко. 4.Четири ремени со Кука и очи,прилагодени и дизајн на грбот Во Форма На Буквата У, флексибилни и секси!. 5,3 Д сече, градник со големи димензии обезбедува природно обликување и подигнување, многу е удобен за секојдневно носење.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата