.

.

Ли - Светска Машка Јакна Со Хауба Машки Тактички Јакни Зимски Целосен Патент Пешачење Лов Палто Со Повеќе Џебови Сина, Л

Ли - Светска Машка Јакна Со Хауба Машки Тактички Јакни Зимски Целосен Патент Пешачење Лов Палто Со Повеќе Џебови Сина, Л

Оценки на купувачот:

DEN 1007.52
Од стоката
Во магацинот

Машки Секојдневни Јакни Со Качулка Со Качулка На Отворено Раглан Ракав Со Патент Џебен Капут Машка Јакна На Отворено Пол : машки. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Тип На Шема : Цврст. Стил : Секојдневно, Секојдневно. Должина на ракавот : Долг Ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Сезона : Зима. Што добивате : 1 х Машки капут Мека Ткаенина : Ултра-Мек Полиестерски Материјал за Совршена Количина На Топлина. Дизајн На Штитник За брадата : Оваа Јакна Од Руно со Штитник За Брадата Отпорен на Триење за да Ве Држи Подалеку од Непријатни допири. Топло и Удобно : Оваа Машка Јакна Изработена од Ткаенина од Руно со Стоечка Јака и Прилагодлив Раб Го Држи Ветерот Надвор и Обезбедува Моментална Топлина. Џебови : 2 Странични Безбедносни Џебови Со Патент И 2 Внатрешни Големи Џебови За Чување На Вашите Мали Предмети. Погоден За : Сите Активности на Отворено или Во Затворен простор. Оваа Целосна Патент Јакна Може Да Се Користи Како Надворешен Слој или Потопол Среден Слој Под Школка.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата