.

.

Монклер Основни Монако М Патики Жени

Монклер Основни Монако М Патики Жени

Оценки на купувачот:

DEN 3.00
Од стоката
Во магацинот

Патики на монклер "Монако м" изработени во вештачка кожа со контрастна тробојка м. затворање Со Врвки, лого со букви врежано на јазик, внатрешност од вештачка кожа и контрастно извезено лого на јазичето за пета. Гумен ѓон. Материјал : 100% ПА ШКУ : 232146 NSN000002-P09 Добредојдовте во официјалната Продавница ЗА ЛУОЗОФИЈА!ЛУОЗОФИЈАТА е компанија за препродажба на луксузни брендови основана во Сан Диего, КАЛИФОРНИЈА од 2016 година. Сите наши производи се увезуваат Од Италија и се продаваат во САД.Ние се потрудиме да обезбедиме висока мода, луксузни предмети по пристапни цени. Ние гарантираме дека сите наши производи се 100% автентични. Купувајте со нас и ќе заборавите на купувањето во продавниците за стоки или брендови. Нашите цени лесно ќе ги победат нивните цени. Монклер Основни "Монако М" Патики Жени.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата