.

.

Сончево Здравје Фитнес Електрични Наклон Неблагодарна Работа, Bluetooth Звучници, USB Полнење Функција, Дома Тренингот Вежба Машина, СФ-T7917

Сончево Здравје Фитнес Електрични Наклон Неблагодарна Работа, Bluetooth Звучници, USB Полнење Функција, Дома Тренингот Вежба

Оценки на купувачот:

DEN 3.33
Од стоката
Во магацинот

По тренингот, преклопете ја домашната неблагодарна работа исправено и користете ги тркалата за транспорт за да ја лизнете лентата за трчање низ вашиот дом за лесно складирање. ПАРАПЕТ КОНТРОЛИ : Не грижете се за губење на стабилноста и контролата за време на тренингот со вградените копчиња за парапет. Овие ви овозможуваат брзо и безбедно да ја прилагодите брзината и наклонот на тренингот додека вежбате. Следете го вашиот напредок во фитнесот користејќи го софтверот за калкулатор НА бми и статистиката на бродот како што се времето, брзината, растојанието, отчукувањата на срцето и потрошените калории. Погледнете го пулсот брзо на кардио машината кога ќе ги фатите рачните пулсни рачки. Напојувана од мотор со 2,0 врвни коњски сили, широката неблагодарна работа работи помеѓу 0,6 МИЛЈИ на ЧАС и 10 МИЛЈИ на ЧАС. Ставете го телефонот и таблетот на интегрираниот држач на уредот на конзолата на кардио тренерот. Дизајнирана за енергични и долготрајни тренинзи, оваа наклонета неблагодарна работа поддржува до 265 килограми. Наполнете ги вашите personal уреди користејќи ја вградената USB порта.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата