.

.

Ли Хб Продавница Нови Рачни Мали Вентилатор. Мини Пренослив USB Електричен Вентилатор. Студент Полнење Десктоп Извор Вратот Виси Вентилатор мали апарати за домаќин?

Ли Хб Продавница Нови Рачни Мали Вентилатор. Мини Пренослив USB Електричен Вентилатор. Студент Полнење Десктоп Извор Вратот

Оценки на купувачот:

DEN 1.00
Од стоката
Во магацинот

2023 Нов Рачен Мал Вентилатор. Мини Пренослив USB Електричен Вентилатор. Студент Полнење Десктоп Извор Вратот Виси Фанфари : 1. Пет крилни турбински сечила со голема моќност на ветерот.Опсег и предности на малиот вентилатор F6 : 4000 милиампер целосно наполнет траење на батеријата : прва брзина qu3,2 часа, втора брзина qu 2 часа, трета брзина f1,5 час2. Дизајн за намалување на бучавата, доволен silece3. Рачно, работна површина и виси на вратот4. Насоката на ветерот може да се прилагоди нагоре и надолу 180 °5. Батеријата може да се избере во милиампери и може да собере до 18650 единици. Батеријата за дигитален дисплеј, моментално испорачана без основа, може да се преврти и да се стави на работната површина за рачен вентилатор * 1, висечко јаже * 1, упатство за употреба * 1, внатрешна заграда * 1, кутија во боја * 1 Применливи Прилики : овој производ може да Се користи како изненадување за забава за вашите најблиски или пријатели, што може да обезбеди добра семејна атмосфера и меѓучовечки односи и да даде незаборавно сеќавање. Нетоксични и безбедни : ние сме посветени на здравјето и безбедноста како врвен приоритет и осигуруваме дека сите производи се дизајнирани и произведени да бидат нетоксични и безбедни. Безбедност и Сигурност на производот : безбедноста И сигурноста на Производот се многу важни за угледот на бизнисот. Обезбедувањето безбедни и сигурни производи е од фундаментално значење за нашиот бизнис и ние строго ќе се придржуваме до сите релевантни стандарди за производство. Внимателна услуга : нашата цел е да ги ставиме нашите клиенти во центарот на сѐ што правиме, а нашиот тим е секогаш подготвен да слуша повратни информации и предлози од нашите клиенти и постојано да ги подобруваме нашите производи и услуги врз основа на нивните повратни информации.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата