.

.

Дозвола за пижами За жени 1 10.00, Зимски Долг Ракав Топол Едноделен Пижами Лабав Комбинезон За Жени Широка Армија Зелена Големина Л

Дозвола за пижами За жени 1 10.00, Зимски Долг Ракав Топол Едноделен Пижами Лабав Комбинезон За Жени Широка Армија Зелена Големина

Оценки на купувачот:

DEN 1.33
Од стоката
Во магацинот

: Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 122см/48. Жените со плус големина можат да најдат удобни и секси опции со меки ткаенини и панталони со широки нозе. Некои парчиња имаат дури и ниска цена од два долари! Ако ви требаат повеќе од една ставка, има многу дводелни комплети пижами за избор, со цени кои се движат од десет до дваесет долари. Како Да се мие : Рачно Миење Ладно. Предметите за дозвола вклучуваат отпечатоци од животни, треперлива чипка и секси шорцеви. Можете исто така да најдете памучни пижами во светло жолто или леопард печатење. Ултра мазно чувство, секое вредно разгледување на дизајнот. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Зимски Долг Ракав Топол Едноделен Комбинезон Пижами Армија Зелена Големина Л (Сад : 8).08 "Должина : 148см/58.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата