.

.

Чејс Тајна Женски Кардигани Со Качулка Со Копче Надолу Предни Плетени Џемпери Зимски Долг Ракав Буци Палто Со Џеб

Чејс Тајна Женски Кардигани Со Качулка Со Копче Надолу Предни Плетени Џемпери Зимски Долг Ракав Буци Палто Со Џеб

Оценки на купувачот:

DEN 495.84
Од стоката
Во магацинот

Добредојдовте Во Чејс Тајна Кардигани Страница Женски Кардигани Со Качулка Со Копче Надолу Предни Плетени Џемпери Зимски Долг Ракав Буци Палто со џебни женски плетени кардигани џемпери,кардигани со качулкабуни кардигани,отворени Плетени Џемпери Од Кардиган женско копче надолу предни кардиганженски кардигани со качулка акрилен материјал го прави не само топло,туку и исто така неверојатно стилски.Спарете ги овие кардигани со вашите омилени фармерки или хеланки за секојдневен, но стилски изглед.Дизајниран со копче надолу предните и страничните џебови го прави практичен и удобен.Аспираторот додава дополнителен слој на топлина и разноврсност погоден за широк спектар на прилики.П & АК1 : Дали ќе се намали или избледи?А1 : Нашите џемпери со качулка нема да се намалат или избледат по миењето.П2 : Точно на големината?А2 : ве Молиме нарачајте според табелата со големини што ја обезбедуваме за најдобро вклопување.П3 : кој е материјалот од него?А3 : Нашите кардигани со качулка се направени од ,меки,удобни и пријатни за кожата.П4 : дали има лош мирис?А4 : воопшто нема мирис, не грижи се.П5 : дали е исто како на сликата?А5 : нашите жени ги спуштаат кардиганите џемперите изгледаат исто толку добро како и сликата. Материјал : 100% акрилик. Дизајн : Мекиот плетен материјал и достоинството со качулка го прават совршена комбинација на мода и функционалност.Ве одржува топло и тренди оваа зима со овие буци плетени кардигани. Карактеристика : кардигани со Качулка џемпери,копче надолу напред,со странични џебови,топол долг ракав,еластични манжетни,плетена шема,буци кардигани џемпери. Прилика : Спарете ги овие кардигани со вашите омилени фармерки или хеланки за секојдневен, но стилски изглед.Без разлика дали одите на лежерна прошетка или присуствувате на социјален собир, овие кардигани со качулка сигурно ќе ве одржат удобни и модни напред. Упатство : измијте препорачано со ладна вода/не избелувајте/Закачувајте или исушете ја линијата.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата