.

.

Венеција прошетка Постер Печатење Од Трејси Телик

Венеција прошетка Постер Печатење Од Трејси Телик

Оценки на купувачот:

DEN 2.33
Од стоката
Во магацинот

Печатење На Постер За прошетка Во Венеција Од Трејси Телик (36 х 24) ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канцеларија или примач на подароци. Ова лиценцирано Ликовно Печатење беше репродуцирано На Врвна Тешка Берзанска Хартија која ги доловува сите живописни бои и детали за оригиналот. Овој прекрасен Отпечаток На Постер За Ликовна Уметност е подготвен за закачување или врамување и бродови во преголема цевка за максимална заштита. Венеција прошетка Постер Печатење Од Трејси Телик (36 х 24).

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата