.

.

Против Повреда Реанимација Фрли Перница Лумбална Вметнете Перница Покрие Дома Декорација

Против Повреда Реанимација Фрли Перница Лумбална Вметнете Перница Покрие Дома Декорација

Оценки на купувачот:

DEN 550.40
Од стоката
Во магацинот

Големина : 40 х 60см / (има некои грешки во мерењето) Класификација : Перница Карактеристика : Изработена од висококвалитетна Симплекс плетена ткаенина, секоја страна е печатење во целосна боја со иста слика. овие 100% полиестерски перници се меки и без брчки.Машина перат синтетички исполнет вметнете вклучени.Материјал : полиестерска ткаенина количина на пакување : 1 х перница овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Против Повреда Реконструкција Фрли Перница Лумбална Вметнете Перница Покрие Дома Декорација.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата