.

.

Пред-Сопственост Медвел Женска Големина 25в Фармерки

Пред-Сопственост Медвел Женска Големина 25в Фармерки

Оценки на купувачот:

DEN 2.67
Од стоката
Во магацинот

Оваа пред-сопственост ставка е како нова и во одлична состојба. Како Ново. Големина 25В. Дечко, дечко. Работа. Дечко. Темно Миење. Среден Рег Пораст. Цврсто. Мустаќи. 28.75 "Инсем, 10.25" Пораст, 27.0 " Половината. 88% ПАМУК, 8% ПОЛИЕСТЕР, 4% ЕЛАСТАН.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата