.

.

Дозвола Женски Летни Секојдневни Фустани Тенк Врвен Фустан Ден На Независноста Печатен Фустан

Дозвола Женски Летни Секојдневни Фустани Тенк Врвен Фустан Ден На Независноста Печатен Фустан

Оценки на купувачот:

DEN 0.67
Од стоката
Во магацинот

Обичниот фустан со кратки ракави се чувствува мек и удобен и ќе Ви се допадне кога ќе го добиете. Забелешка : За Да Ја Осигурате Вашата Нарачка, Нашата Табела Со Големини е Дадена на Описот на Производот. Материјал : Миди Фустанот Со Цветен Принт Е Изработен Од Многу Мека Ткаенина Од Мешавина Од Полиестер/ Спандекс, Ткаенината Е Малку Подебела Од Другите Летни Облеки.Женски Летен Лежерен Тенк Врвен Фустан Денот На Независноста Печатен Фустанкарактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носењестилски и моден дизајн ве прават попривлечни Овој Печатен Фустан е прекрасен! колку е удобно! Не пропуштајте го овој фустан. Супер Мала Тежина И Дише, Се Протега, Но Ја Одржува Формата, Не Гледа, Совршен За Лето И Други Сезони.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата