.

.

Ммф-Менс Фудбал Парична Казна Дрес Маици, До Големина 3XL-Монтана

Ммф-Менс Фудбал Парична Казна Дрес Маици, До Големина 3XL-Монтана

Оценки на купувачот:

DEN 287.84
Од стоката
Во магацинот

Ммф-Менс Фудбал Парична Казна Дрес Маици, До Големина 3 XL-Монтана4, 5 мл., 60/40 чешлани рингспун памук/полиестер, 30 синглови. Црното/Белото И Белото/Црното се 100% чешлан памук со прстен. Преден јарем. Две контрастни ленти на ракавите. Ребрести јака. Рамо до рамо само ткаенина назад вратот лента. Двојни игла ракави и долниот раб. Странична конструкција на цвест. Етикета easytear ® Mm F - Менс Фудбал Фин Дрес Маици, До Големина 3 XL - Montanaadult Унисекс Парична казна Џерси Екипажот Вратот Краток Ракав Фудбал Маица. Оваа маица во фудбалски стил ќе ве натера да се чувствувате како да сте дел од тимот на денот на играта. Специјално дизајниран со ленти на ракавите и покриен јарем за да даде спортски изглед со исклучителна удобност. Изработка : 4.5 мл. 100% чешлан памучен фин дрес. БОИТЕ НА ЦВЦ се 60% чешлан памук/40% полиестер). Карактеристики : Ребрести јака. Рамо до рамо само-ткаенина назад вратот лента. Покриен преден и заден јарем. Контраст на врвот зашиени ленти за ракави од ткаенина. Двојни игла ракави и долниот раб. Странична конструкција на цвест. Етикета easytear. Грижа : Машинско перење. Падне сува ниска. Одговара : Возрасни Унисекс Верен На Големината. 4.5 мл. Овој Монтана Менс Фудбал Парична Казна Дрес Маици е за мажи како суштинско значење. Ние носиме големини ДО 3 XL. можете да го носите овој спортски изглед со кратки ракави модерна графичка маица додека одите на работа, теретана, училиште или да ја додадете во вашата викенд гардероба за да ја користите секојдневно од суштинско значење. Тоа може да биде одличен подарок за некого, мора да го имаат секојдневно основите, И И Монтана печати е толку трендовски да имаат. Ултра Лесен и компресибилен за лесно пакување. Супер лесен и флексибилен. Удобно во носењето и прави да чувствувате голема слобода. Лесен и компресибилен за лесно пакување, погодност за одмор или кој било друг спорт, активности на отворено. Идеален за секоја активност; совршен за плажа, пешачење, кампување, риболов, лов, патување, долг лет на авиокомпанија, јога, тренинг, тарининг, теретана, фитнес, изведување пилатес вежби аеробик итн. Оваа облека ја прави најдобрата идеја за подарок за вас, семејството или пријателот. Совршен За Божиќ, Ден На Таткото За Тато, Ден На Мајката за Мама, идеја за подарок за пријателите, совршена идеја за вашиот брат или сестра. Добредојдениот домашен подарок што ќе го сакаат. Ова се долготрајни облеки, нешто што можете да го носите на забава или само едноставен филм. Подарете ги, тоа е нешто што ќе го носат цела година.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата