.

.

Класичен Додатоци Претерано Возење Полипро ТЕРЕНЕЦ Пикап Покритие-Боја: Јаглен, Големина: Компактен

Класичен Додатоци Претерано Возење Полипро ТЕРЕНЕЦ Пикап Покритие-Боја: Јаглен, Големина: Компактен

Оценки на купувачот:

DEN 1.33
Од стоката
Во магацинот

Класични Додатоци Претерано Возење Полипро 3 ТЕРЕНЕЦ / Капак За Пикап е цврста полипро 3 трослојна ткаенина која се спротивставува на нечистотијата и одбива дожд и снег. Исто така, обезбедува супериорна заштита од нечистотија и штетни УВ зраци. Густата мека ткаенина нема да ја гребе бојата и штитовите од гребнатини и прекари. Одговара на компактни Теренци и пикапи долги до 187 инчи, на пример Форд бегство и Форд Ренџер. Антена засилување лепенка. Еластичен долен раб за брзо прилагодено вклопување. Вклучува удобна торба за складирање. Не гребење врзете ги громовите. Странична врата на возачот со патент за лесен пристап. Тежина На Производот : 12.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата