.

.

Каролини Богатства JMK1064RUG Рај Јахта Клуб II Едрилици Машина Перат Меморија Пена Мат, 27

Каролини Богатства JMK1064RUG Рај Јахта Клуб II Едрилици Машина Перат Меморија Пена Мат, 27

Оценки на купувачот:

DEN 207.84
Од стоката
Во магацинот

Каролини Богатства JMK1064 RUG Рај Јахта Клуб II Едрилици Машина Перат Меморија Пена Мат, 19 X 27", разнобојни Уметнички Дела на подот од вашата бања. Кадифен врв и многу удобен на допир. Ова Е Машина За Перење бања или кујнска подлога која е направена со Мемориска пена. Се одликува со горната површина во коралното руно и е направена со 100% микрофибер ткаенина. Целата површина е мемориска пена со целосна перница, обезбедувајќи врвна удобност. Долната страна на подлогата има површина што НЕ се лизга СБР за најдобра безбедност и погодност. Мери 19 инчи на 27 инчи и Гордо Е Отпечатен во САД со уметнички дела од нашите лиценцирани Уметници. Дизајнот е обоен во влакната на килимот за долготрајна слика. Измијте во ладна вода и исушете ја во машината за сушење на ниска температура. Следете ги упатствата за нега на ознаката на производот. Оваа Подна Подлога е Од Каролини Богатства Наутичка категорија на производи. Меморија Пена Анти - Замор Мат.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата