.

.

Инктастичен Актуар Како Мама Подарок Бебе Момче или Девојче Боди

Инктастичен Актуар Како Мама Подарок Бебе Момче или Девојче Боди

Оценки на купувачот:

DEN 319.84
Од стоката
Во магацинот

Актуар Како Мама Ползавец за Новороденчиња има симпатичен дизајн на отпечатоци Од раце за деца Со Кога ќе пораснам сакам да бидам Актуар како слоганот за занимање на мајка ми за синот или ќерката На Актуар. Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен подарок за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Идеален подарок за секој нов родител кој ќе сака по еден во секоја боја. Детски Ползавец. Инктастичен Актуар Како Мама Новороденче Краток Ракав Боди Унисекс Црн 24 Месеци. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. дете деца актуар ќерка деца мојата симпатична окупација облека едно парче новороденче ползавец hws.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата