.

.

Дистрибутер На Перформанси

Дистрибутер На Перформанси

Оценки на купувачот:

DEN 0.33
Од стоката
Во магацинот

Дистрибутер на перформанси; Не Компјутерски Контролиран w/HEI; Стандардна Висина На Палубата; W/Серпентина И Капак На Серпентина;Директен Приклучок За Замена На Фабрички Приклучок и Дистрибутери За Замена На Перформансите На Play ACCEL се совршен избор за вашиот дневен возач или улична машина. Користејќи ги сите нови компоненти, овие дистрибутери имаат : Електроника ЗА ЗАБРЗУВАЊЕ со Високи перформанси. Сите нови компоненти-куќишта се или нови одлеаноци или претворени од залиха, централно мелено вратило со чаури од нафта. Капа со висока диелектрична јачина, избалансиран ротор. Машки кула дистрибутер капа со месинг капа и роторот контакти (Форд И Амц Модели функција завртка монтирани жица задржувач за крајната задржување приклучок жица). Железо или челик дистрибутер опрема. Директен приклучок за замена со фабрички тип конектори за инсталација на приклучок и играње. Директен Приклучок Во Фабрички Заменски Приклучок и Игра; Цпу Машински 6061 Т6 Палка Алуминиумско Куќиште; Термопластично Капаче Со Висока Диелектрична Јачина со / Месинг Терминали; 4 Топински Модул со Контролни Активирања На 75 Р; Лесен Пристап Целосно Прилагодлив Механички Напредок; Прилагодлив Вакуумски Напредок; Одговара На Не-Компјутеризирани Возила; Вклучува Серпентина За Перформанси; Одговара На Не-Компјутеризирани Возила.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата