.

.

ТУФ Игри НА СРЕЌА FX706HM-ES Игри Забава Лаптоп, GeForce RT 3060, 64GB RAM МЕМОРИЈА, Победа Про) Со Мајкрософт Личен Центар

ТУФ Игри НА СРЕЌА FX706HM-ES Игри Забава Лаптоп, GeForce RT 3060, 64GB RAM МЕМОРИЈА, Победа Про) Со Мајкрософт Личен Центар

Оценки на купувачот:

DEN 1.00
Од стоката
Во магацинот

ВЕЛЦТОРМ КОМПЈУТЕР продава компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, кутијата на производителот ја отворија нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција и инсталирање на надградбите според рекламираните спецификации. Сите компјутери и компоненти се сосема нови.Модел : ASUS Форма/Стил : Стандарден Модел Бр : 90 NR0743-M002a0процесор : 11-Ти Генерал Intel Core i7-11800 H 2.30 GHz Процесор (до 4.6 GHz, 24mb Кеш, 8-Јадра, 16-Теми, )Меморија : 64 GB DDR4 SO-DIMMGraphics : Ge Force RTX 3060 6 GB Gddr6 двојна (Интегрирана+Посветена) Графика, СКЛАДИРАЊЕ : 2tb Pcie Ssd (Диск Со Цврста Состојба)оперативен систем : Windows 11 Pro-64display : 17.3 Во Целосна Hd (1920x1080) 144hz Освежување Стапка 16 : 9 Ips Displayconnection : 802.11 ax WIFI, Bluetooth 5.2, ETHERNET LAN (RJ-45)Пристаништа/Слотови : , 1 X Hdmi 2.0 B, THUNDERBOLT 4 (Тип-C), Без Оптички диск, слушалки/микрофон комбо ЏЕКИНПУТ/излез : 720p Hd веб камера, црна (Една зона) Rgb Позадинско Осветлување, Батерија : 200w Напојување, 4-ќелија 90 WHR БАТЕРИЈА ДРУГИ карактеристики, Боја : Затемнување Сива ТЕЖИНА : 6 LBPRODUCT ДИМЕНЗИИ (wxlxh) : 1 Година Гаранција На Производителот ОД VELZTORM КОМПЈУТЕР (Професионално Надграден Од velztorm компјутер) Microsoft 365 personal 1 ГОДИНА ПРЕТПЛАТА за 1 usermodel : Qq2-01024model број : MC36512-Месечна Претплата Канцеларија Апликации 1tb Onedrive INTEL I7-11800h 8-Основни Процесор. Ge Force RTX 3060 Графика. 2ТБ PCIe NVMe SSD. 64 GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА. 17.3 Во Целосна HD (1920x1080) 144hz Освежување Стапка На Екранот. Виндоус 11 Про 64бит.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата