.

.

- Панини Призма Нба Кошарка Тргување Картички Мега Кутија

- Панини Призма Нба Кошарка Тргување Картички Мега Кутија

Оценки на купувачот:

DEN 207.20
Од стоката
Во магацинот

Панини ја претставува мега кутијата Нба Призма 2022-23! Секоја кутија содржи 6 пакувања со 9 картички по пакување! Секоја кутија може да содржи 10 мега кутија ексклузивни Розови Мраз Призми! Секоја кутија може да содржи 4 Сребрени Призми. Бидете во потрага По Автограми во Пенкало И Дебитантска Пенкало! 9 Картички По Пакет. 6 Пакувања По Кутија. Побарајте Мега Кутија Ексклузивни Розови Мраз Призми!. 2022-23 Панини Призма Нба Кошарка Тргување Картички Мега Кутија.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата