.

.

Суета Фер Жените Надвор Од Удобност Целосна Покриеност Безжичен Градник, Стил 72282

Суета Фер Жените Надвор Од Удобност Целосна Покриеност Безжичен Градник, Стил 72282

Оценки на купувачот:

DEN 271.04
Од стоката
Во магацинот

Надвор Од Удобноста Градникот Без Жица Со Целосна Фигура од Саемот За Суета ја обезбедува поддршката што ја посакувате и удобноста што ја заслужувате, со исклучително мек беспрекорен дизајн на грбот и лесно обложени кадифени чаши. Истегнете ја ткаенината, лесно обложените кадифени чаши и широките, кадифени, прилагодливи ремени за удобност на грбот се поставени поблиску еден до друг во задниот дел за да се осигурате дека нема да се лизгаат. Овој градник без жица ја обезбедува удобноста што ја заслужувате. 3 колона, 3 ред кука се зголемува со големина. Мазен, растеглив микрофибер. Лесните чаши обложени со пена обезбедуваат поддршка и суптилно подигнување. Мекиот, беспрекорен дизајн на грбот обезбедува целодневна удобност. Увезени. 90% Полиестер, 10 Спандекс. Рачно Миење. Легнете Рамно За Да Се Исуши. Суета Фер Точка Бр.72282.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата