.

.

iPad PRO Gen [PRO 1st ] A A A MTXN2LL A MTXP2LL A MTXR2LL MTXQ2LL MTXT2LL MTXU2LL Капак Отпорен На Удари Со Јасна Проѕирна Задна Обвивка-Црна

iPad PRO Gen [PRO 1st ] A A A MTXN2LL A MTXP2LL A MTXR2LL MTXQ2LL MTXT2LL MTXU2LL Капак Отпорен На Удари Со Јасна Проѕирна Задна

Оценки на купувачот:

DEN 1119.84
Од стоката
Во магацинот

Клучни Карактеристики ● Исклучиво дизајниран за i Pad PRO 11 Инчи 1 Gen - 2018 ® Паметен Автоматски Сон/Wake ® Целосна Заштита Со Мека Силиконска Задна Страна} Мулти-Аголен Држач За Гледање/Пишување € Лесен За Инсталирање Компатибилност Сите Ipad PRO 11 Инчи 1 Gen 2018 Модели Само Wi Fi ( A1980 ➨ MTXN2 HN/A, MTXP2 HN/A, MTXR2 HN/A, mtxq2hn/a, MTXT2 HN/A, Mtxu2hn/A, Mtxw2hn/a, Mtxw2hn/A, Mtxn2l/a, Mtxp2l/a, mtxr2l/a, Mtxq2l/A, Mtxq2l/A, MTXW2 LL/A, MTXW2 L/A, MTXV2 L/A, MTXV2 L/A ) WIFI + мобилен ( А1934, А2013, а1979 ➨ Му0т2хн/А, Му0ј2хн/А, Му1д2хн/А, Му162хн/А, Му1к2хн/а, Му1у2хн/А, Му282хн/А, Му202хн/А, МУ0Т2Л/А, МУ0И2Л/А, МУ1Д2Л, МУ1Д2Л/а, Му162л/А, му1к2л/А, Му1у2л/А, Му282л/А, Му202л / А ) Случаи На Дурасафе - Издржливост И безбедност На Вашиот Уред Во Стил. Durasafe Cases ® е Меѓународен Бренд На Dura Safe ДОО, САД. Моментално е достапен во САД, Канада, Мексико И Индија. Целосна Заштита На Предниот И Задниот Дел со Силиконски Грб за дополнителна заштита од удари. Држач За Гледање/Пишување Со Двоен Агол. Премиум Стп Кожа Предна Надворешност Со Мек Допир, Мека Внатрешност Од Микрофибер Без Гребнатини нудат голема Заштита. Лесен За Инсталирање. Целосен Пристап до Сите Функции И Контроли како Камери, Звучници, Порти И Копчиња. Овозможува непречено лизгање со гестови & ја подобрува убавината на вашиот i Pad поради неговиот ексклузивен дизајн Без Рамки. Висококвалитетниот Лесен Материјал И Одличниот дизајн го прават овој случај да се чувствува многу Стилски И Премиум И Целосно Го Штити вашиот уред од Удари, Абразија, Гребнатини, Отпечатоци од Прсти, Лизгања, Нечистотија И Оштетувања на Аголот. Вградениот Магнет, исто така, помага да го држите вашиот i Pad стабилен додека ја користите функцијата За Држач Со Повеќе Агли и спречува паѓање на вашиот i Pad.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата