.

.

Нурисон Алоха Внатрешен Надворешен Тропски Ботанички Разнобоен Тепих Од 9' 12'

Нурисон Алоха Внатрешен Надворешен Тропски Ботанички Разнобоен Тепих Од 9' 12'

Оценки на купувачот:

DEN 639.84
Од стоката
Во магацинот

Оваа сончева и сензационална колекција на рамно ткаени теписи на отворено е убава, практична и совршена за области со голем сообраќај. Со својот привлечен асортиман на класични и современи дизајни, примамливи палети на бои и прекрасни текстури, овие повеќенаменски килими ќе си дозволат воздух со едноставна софистицираност во секоја средина. Веселиот и шармантен дизајн на преголеми лисја е забавен, флертувачки и модерен начин за подигнување на секоја средина, особено кога е претставен во енергични нијанси на црвена, портокалова, зелена и сина боја. Овој тепих На отворено Алоха од Нурисон е создаден од врвни влакна отпорни на дамки за долго абење, ниско одржување и прекрасна текстура. Машина изработена од издржлив полипропилен за лесно чистење : едноставно исплакнете со црево и исушете го воздухот. Рамен ткаен со мек исечен куп за прекрасна текстура под нозете. Идеален за употреба во внатрешни или надворешни простории со голем сообраќај, вклучувајќи го вашиот трем, двор или дневна соба. Современиот ботанички дизајн надополнува различни модерни стилови на декор. Килим рампа препорачува. Поради деталната конструкција на нашите килими, и рачно изработени и машински изработени, големини може да варираат до три инчи во ширина или должина.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата