.

.

Инктастична Балерина Танц Мајмун Подарок Бебе Девојка Боди

Инктастична Балерина Танц Мајмун Подарок Бебе Девојка Боди

Оценки на купувачот:

DEN 319.84
Од стоката
Во магацинот

Балерина Танц Мајмун Детски Ползавец Инктастична Балерина Танц Мајмун Бебе Краток Ракав Боди Женски Фудбал Сино И Бело 24 Месеци. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. туту танчерка танцување балет слатки девојки розова едно парче новороденче ползавец hws.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата