.

.

Дизни Бебе Лав Кралот Авантура Сина 3-Парче Креветчето Постелнина Поставена Од Јагниња И Бршлен

Дизни Бебе Лав Кралот Авантура Сина 3-Парче Креветчето Постелнина Поставена Од Јагниња И Бршлен

Оценки на купувачот:

DEN 0.33
Од стоката
Во магацинот

Овој комплет за постелнина од 3 парчиња вклучува еден јорган, еден вграден лист за креветче и едно здолниште за креветче. Јорганот содржи Симба направена Во мек крзнен кадифен со извезено лице. Неговите пријатели, пумба брадавицата И Тимон, меркат, среќно маршираат под светлото сонце. Вградениот лист за креветчиња содржи Симба, Пумба и Тимон фрлени на бела земја со отпечатоци од шепи, дрвја и сонце. Здолништето на креветчето е прилично двобоен шевронен принт. Оваа еколошка колекција е дигитално отпечатена на микрофибер во висока резолуција за подобрени бои. Овој комплет за постелнина од 3 парчиња вклучува еден јорган, еден вграден лист за креветче и едно здолниште за креветче. Јорганот содржи Симба направена Во мек крзнен кадифен со извезено лице. Вградениот лист за креветчиња содржи Симба, Пумба и Тимон фрлени на бела земја со отпечатоци од шепи, дрвја и сонце. Здолништето на креветчето е прилично двобоен шевронски принт и е еколошки. Координира Со Додатоците За Расадник За Постелнина За Лавови На Дизни.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата