.

.

Кали_стор Машки Чевли За Трчање Машки Лежерни Удобни Меки Чевли За Одење Плетени Лизгачки Лесни Патики Црвено, 10

Кали_стор Машки Чевли За Трчање Машки Лежерни Удобни Меки Чевли За Одење Плетени Лизгачки Лесни Патики Црвено, 10

Оценки на купувачот:

DEN 399.84
Од стоката
Во магацинот

Мажи Спортски Чевли Мода Нова Шема Сезона Чипка Спортски Чевли Едноставни Секојдневни Патувања Модни Патики Чевли За Мендескрипција : . Пол : Мажи, Момчиња. Горниот Материјал : СТП . Единствен Материјал : Гума. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Удобен, Секојдневен, Едноставен. Стил На Пети : Кружен Прст. Пета Висок Стил : Рамен. Тип На Затворање : Чипка Нагоре. Чевли Пета Висока : 3см/1.18". Висина на платформата : 2см/0,79". Пакет : 1 Пар Мажи Чевли. ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. Надворешниот ѓон има добри перформанси против лизгање, што може да ја обезбеди вашата безбедност и удобност при одење. Овој пар машки чевли за одење имаат висок степен на вклопување, што може цврсто да ги поправи стапалата и да избегне случајно лизгање на стапалата. Можете да ги носите овие машки патики за одење, забави итн.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата