.

.

Хилман 1 4 Челик Акустична Заостануваат Возачот пк

Хилман 1 4 Челик Акустична Заостануваат Возачот пк

Оценки на купувачот:

DEN 2.67
Од стоката
Во магацинот

Акустичниот Драјвер за Заостанување е тешка алатка дизајнирана со длабок отвор за правилно возење на завртките за заостанување на таванот безбедно и ефикасно. Шестоаголното вратило на дупчалката спречува лизгање за време на инсталацијата. Оваа тешка алатка е целосно стврдната за издржливост при постојана употреба. Користете ја оваа алатка за да ги инсталирате сите големини на акустични завртки за заостанување. ТЕЖОК ВОЗАЧ : Дизајниран за брзо и лесно возење на акустични завртки за заостанување за инсталации на суспендирани тавани. ЈА ПОЕДНОСТАВУВА ИНСТАЛАЦИЈАТА : Дизајниран Да ги инсталира сите големини на акустични завртки. СИЛЕН, ЦВРСТ, СИГУРЕН : Изработен од висококвалитетен челик.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата