.

.

Саливанс 6-Влакно Вез памук 8.7 јд-Средна Теракота

Саливанс 6-Влакно Вез памук 8.7 јд-Средна Теракота

Оценки на купувачот:

DEN 151.84
Од стоката
Во магацинот

Саливанс 6-Влакно памук за везење 8,7 ид-Средна ТЕРАКОТА САЛИВАНС-Конец за Вез На Саливан. Овој конец е подобрен и усовршен до врвен квалитет. Уметниците со игли ќе бидат задоволни од мазната текстура и разновидноста на боите, особено во споредба со другите брендови. Конецот на брендот саливан е направен со 100% Египетски памук претходно измиен и обоен со најдобри бои во боја. Со повеќе од 450 бои постои натпревар за секој проект. Споредете го овој висококвалитетен конец и уверете се сами! Овој пакет содржи дванаесет 8,7 ид/8м деливи ленти со шест влакна со индивидуална боја. Увезени.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата