.

.

Форуми V7658HNKR Микрони во. во. Галон Висока Густина Може Облоги-Природни

Форуми V7658HNKR Микрони во. во. Галон Висока Густина Може Облоги-Природни

Оценки на купувачот:

DEN 384.00
Од стоката
Во магацинот

Полиетиленските облоги со висока густина обезбедуваат супериорни перформанси по прифатлива цена. Направено од 100% Главна смола за дополнителна цврстина и издржливост. Цврстото дно со ѕвездена заптивка помага да се спречат протекување и обезбедува рамномерна распределба на тежината за лесно отстранување од садот. Перфорираните ролни без јадро се лесни за употреба и одлични за издавање во движење. Квалитетна постава за конзерви која обезбедува доверливо собирање отпад за апликации со лесна должност. Направено од 100% главна смола за цврстина и издржливост. Ѕвезда-печат дното за рамномерна распределба на тежината и лесно отстранување од садот. Безжични перфорирани ролни за издавање во движење. Квалитетни перформанси за собирање светлина.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата