.

.

® Платформа Доли Количка, Преклопување, Фунта Капацитет

® Платформа Доли Количка, Преклопување, Фунта Капацитет

Оценки на купувачот:

DEN 1199.84
Од стоката
Во магацинот

Носете го обемот на работа лесно користејќи го Works® 330 lbs Платформа Количка Преклопен Магацин Што Се Преклопува Подвижен Камион За Туркање. Оваа платформа кошничка доли помага во преместување на предмети, големи или мали, на едноставен и поефикасен начин. Лесниот рачен камион може да се преклопи за лесно складирање во плакар или во кој било агол од вашиот работен простор. Има пвц опкружувачки браници кои помагаат во заштитата на ѕидовите и мебелот за да можете да го користите со мир на умот. Овој рачен камион со количка има текстурирана површина за да спречи лизгање на предметите, што помага да се осигури безбедноста на неговиот оператор и оние во близина. Оваа количка е способна да носи до 330 килограми, што ја прави идеална за транспорт на големи кутии, алати, мали парчиња мебел и многу повеќе од едно до друго место. Секое од 4" тркалата е направено и од пвц, што им овозможува непречено да се тркалаат заедно. THEWORKS® 330 lbs платформа количка преклопен кукла преклопен магацин подвижниот рачен камион за притискање е лесен за склопување за да можете брзо да го користите. Идеален е за употреба во фабрички и канцелариски поставки, но може да се користи во вашиот дом или училница. Платформата Works® Доли Количка, Преклопен, Капацитет Од 330 Фунти : Горната рачка се преклопува за да заштеди простор и лесно да се складира. Вкупни димензии : 28,5 "Л х 18,5" В х 5 " Х.Обезбедете стабилност и едноставна подвижност. Лесен, но издржлив. Рачниот камион е пренослив, така што може да се земе од работа на работа.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата